Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
10 Ekim 2013

IFS DAĞITIM

 

Dağıtım bileşenlerimiz üretim bileşenleriyle bir arada kullanıldığında tedarik zinciri çözümünün omurgasını oluştururlar. Bu bileşenler ürün akışlarını daha rahat izleyebileceğiniz ve sistemi daha verimli kullanabileceğiniz basitliktedir. Dolayısıyla farklı dağıtım modellerine ve çalışma metodlarına kolaylıkla adapte olabilirsiniz.

IFS/Talep Planlama piyasada halihazırda bulunabilecek en gelişmiş ve kullanışlı talep tahmin araçlarını temsil etmektedir. Karşılıklı iletişime dayalı, grafiksel bir ürün olup planlarınızı grafik sunumlarına bakarak görsel biçimde hazırlayabilirsiniz.

IFS/Faturalama faturaların hızlı ve doğru işlenmesini sağlar. IFS/Müşteri Siparişleri’nden alacak hesaplarına (AH) aktarılan faturaları otomatik olarak basarak, muhasebeleştirerek, ve güncelleştirerek müşteri hesaplarınızı ve kredi limitlerini anında izleyebilirsiniz.

IFS/Müşteri Çizelgeleri ile imalat süreç ve çizelgelerinizi müşteri talepleriyle birleştirerek daha hassas teslimat yapabilir, teslim ön sürelerini kısaltabilir, envanter seviyelerinizi düşürebilirsiniz.

IFS /Müşteri Siparişleri bir veya birkaç lokasyondan kaynaklanan müşteri siparişlerinizi yönetir ve IFS Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) çözümünün ana unsurunu teşkil eder. IFS/Müşteri Siparişleri çeşitli fiyatlama seçeneklerini desteklediği gibi özel fiyatlama modelleri kullanmanıza da izin verir.

IFS/Satıcı Çizelgeleri kullanıcı girdisi gerektiren işlem sayısını azaltarak yönetim etkinliğinizi artırır. Yüksek-hacimli üretim ortamları için ideal olup, seri üretim ortaklıklarının sürekli veri akışı ile desteklenmesini ve dolayısıyla çizelgelemenin kaldıraç gücünden yararlanılmasını sağlar.

IFS/Satınalma satınalma işlemlerinizi hızlandırır ve IFS Tedarik Zinciri (SCM) çözümünün ayrılmaz bir parçasını oluşturur. Merkezi satınalma fonksiyonu ile satıcılardan daha düşük fiyat teklifleri alınmasına olanak sağlar ve global düzeyde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları açısından çok elverişli bir modüldür.

IFS/Envanter envanter sürecinizin tamamını hızlandırır. Detaylı analiz için gerekli istatistiki fonksiyonlar sistemde yerleşik olarak mevcuttur. Bir den çok iş yerini kapsayan kurumlar desteklenebilirken önceden belirlenmiş istemciler iş yerleri arası mal hareketlerini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirler.