Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
10 Ekim 2013

IFS BUSINESS ENABLERS

Business Enabler

Business enabler bileşenlerimiz sistem ilişkiselliklerini en son web teknolojilerinden yararlanarak yaratmanıza ve genişletmenize yardımcı olur. Kullanımı kolay rol-bazlı portallar ve belirli maksatlar için kullanılan mobil çözümlerle çalışanlarınıza, müşterilerinize, tedarikçilerinize, ve diğer ticari ortaklarınıza kişiselleştirilmiş gerçek-zamanlı ve doğru bilgiler aktarabilirsiniz.

IFS/Etkileşim Çözümleri müşteri, tedarikçi ve ticari ortaklarınız için kişisel portallar kurmanıza ve bu kişilerin IFS Uygulaması dahilinde karşılıklı iletişim kurulabilecek süreçlere katılmalarına izin verir. Bunlar arasında müşteri sipariş ve destek yönetiminden proje yönetimine kadar bir dizi süreci sayabiliriz. Kolay kullanılabilir web-bazlı portallar tedarik zinciri yönetimi (SCM) ve online teklif davetleri (RFQ) gibi alanlarda gerçek-zamanlı bilgi ve verilerin karşılıklı olarak aktarılmasını temin eder.

IFS/Kişisel Portal tüm kullanıcılara -hem çalışanlar hem de ticari ortaklar -IFS Uygulamaları’na katılabilecekleri rol-bazlı portallar sunar. Bunlar Kişilerin işlerini görürken yararlanabilecekleri kolay-konfigüre edilebilir sistem giriş noktalarıdır.

IFS/Mobil;Wireless Services kendine özgü bir cihaz-bağımsız mobil network olup, bu sayede sahadaki verilere otomatikman sahip olarak ve bunları IFS Uygulamaları bünyesindeki iş süreçleriyle senkronize ederek hem verimliliğinizi artırır hem de işletme giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Event Management

IFS/Olay Yönetimi olaylar olmadan önce ilgili kişileri bilgilendirerek ve gerekli işlemleri başlatarak IFS / Kişisel Portal özelliğiyle sunulan yetenekleri daha da ileriye taşır. IFS/Connect ile entegre çalışan bu özellik sayesinde e-mail, SMS ya da Mesajlarım portlet’i ile bildirileri önceden gönderebilir ya da alabilirsiniz.

IFS/Sistem Entegrasyonu&Web Servisi web servisleri ya da diğer taşıma protokollari ile IFS uygulamalarına girmenize ve Microsoft BizTalk Server ve Oracle BPEL Process Manager gibi diğer entegrasyon çözümleriyle birlikte çalışabilmenize (interoperability) izin verir.