Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

BSK Global’in Tercihi IFS oldu !

Tüm Dünya’nın Covid19 virüsü sebebiyle hareketli günler geçirdiği bu dönemde dijitalleşmenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Her  sektörde olduğu gibi  proje üretim sektöründe de sıkıntılı günler geçiyorken, BSK Global bu süreci fırsata çevirerek, tüm süreçlerini sıkıntısız yönetebilmek adına bir ERP arayışına girmişti. Proje ekibi, IFS Uygulamalarının da içinde yer aldığı global ve yerli bazı ERP Tedarikçisi firmaların yer aldığı bu değerlendirme sürecinde, üretim tarafı güçlü bir çözüm  tercihinde bulunmak istiyordu. Bu kriterden dolayı tercih, Proje Yönetimi tarafında sektörel ve sistemsel tecrübeye sahip IFS Uygulamalarından yana oldu. 

BSK Global, çimento, maden, enerji vb. sektörlerde proje tabanlı olarak ekipman / sistem dizaynı ve temini faaliyetleri yürüten bir firmadır. Müşterilerine dünya çapında orta ve ağır sektörlerde endüstriyel bir parça , ekipman ve sistem sağlayıcısıdır. AR-GE odaklı mühendislik ve üretim çalışmalarına devam etmekle beraber  dünya üzerinde farklı lokasyonlarda da  farklı tüzel kişiliklere sahip grup firmaları oluşturmayı hedeflemektedir.

Egeria Bilişim Satış Yöneticisi Alev Öner bu satış sürecini şu şekilde yorumlamaktadır; “BSK Global, dünya üzerinde hizmet veren proje tabanlı bir taahhüt firması. Bundan dolayı süreçlerinde proje yönetimi ve proje maliyetlerinin takibi oldukça önemli. Üretim ve bakım tarafımızın güçlü olması global bir çözüm olmamız ve yerel güçlü desteğimiz, bu süreçteki tercihin IFS Uygulamalarından yana olmasını sağlamıştır.”

Proje başlangıç toplantısı geçtiğimiz günlerde yapılan BSK Global firması, IFS ERP geçiş sürecini, Egeria’nın tecrübeli danışmanlık hizmetiyle, belirlenen proje takvimine paralel şekilde gerçekleşmesi hedeflenmektedir.