Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
10 Ekim 2013

İşletme & Bakım Yönetimi

SERVİS YÖNETİMİ

Şirketiniz esas itibariyle servis sağlayıcı bir kuruluş ise, doğru yere geldiniz. Çünkü öğrenmesi ve kullanımı kolay, yetkin, sektörün ihtiyaçlarını karşılayan, gerek ulusal gerekse global olarak değişim ve büyüme kapasitesi olan çözümlerin sizin için bir değer ifade ettiğini biliyorsunuz demektir. Bu IFS’in en kısa yoldan tanımını vermektedir. Aslında istesek SLA’lar, kontrat yönetimi, saha işgücü optimizasyonu ve eşleştirme yerleşim çözümleri hakkında sayfalar dolusu yazı yazabiliriz. Hatta mobil istemci kolaylıklarından, ve dünyanın dört bir yanındaki bellibaşlı şirketlerde binlerce kullanıcının her gün IFS ERP Uygulamaları’na giriş yaptığından bahsedebiliriz. Fakat bu çok zaman alacağından daha fazla bilgi için ilgili bilgilendirme kitini indirmenizi ya da bizimle direkt temas kurmanızı öneririz.

EAM

İstesek, türünün en iyi örneğini oluşturan, dünya klasmanında benzersiz yeri olan varlık yönetim çözümlerimizi tanıtmak üzere bir web sitesi oluşturabilir, ve dizayn ve mühendislikten bakımlara ve hizmet dışı bırakmaya kadar varlık yaşam döngüsü yönetiminin tüm evrelerinde sağlanan etkileşimli sistem uygulamasını anlatabilirdik. ALM, EAM, OEE çözümlerimizi detaylandırıp varlık güvenirliğini nasıl artıracağınızı, öngörülere dayalı bakım stratejilerini nasıl devreye sokacağınızı ve maliyetleri nasıl indireceğinizi size sunardık. Ve bütün bunlar aslında uzmanlık alanlarımızdan sadece birkaçı.

Fakat bütün bunlar yine de hikayenin tümünü vermiyor. Geçmiş deneyimlerimiz de aynı derece önemli. IFS ERP Uygulamaları neredeyse 30 yıldır pazarın hizmetinde ve varlık yönetimi sektöründe de önemli yer edinmiş durumda. Geçen zaman içinde şirket evlilik ve boşanmaları, regülasyonların kaldırılması gibi birtakım yeni gelişmeleri yaşayan sektörde varlık ve işgücü optimizasyonu önemli bir yer tutmaya başlamış, şirketlerin bu zorlukları fırsatlara dönüştürme çabalarına girmelerine neden olmuştur. Bu konuda daha fazla detay için ilgili bölümü indirin ya da bizimler temas kurun. Böylece IFS ERP Uygulamaları’nın neden sizin en karlı varlığınız olabilececeğini öğrenebilirsiniz.

FİLO YÖNETİMİ

Performansa dayalı lojistik kontratınızı ya da araç filonuzu yönetmek için uygulama mı arıyorsunuz? Filo tedarik durumunuzu güçlendirmek mi istiyorsunuz? Çizelgeleme ve planlama yeteneklerinizi güçlendirirken diğer yandan da maliyetlerinizi azaltmak ve araç istasyonlarınıza yaptığınız ziyeretlerde kaynaklarınızı daha iyi yönetebilmek mi istiyorsunuz? Servis dışı kalan araç ve birimlerin servise ne zaman geri dönebileceği hususundaki kestirimlerinizi daha sağlıklı mı yapmak istiyorsunuz?

Filo Yönetimi ve Ağır Bakım planlama ve yürütme çalışmalarınız için bir çözüm arayışındaysanız, IFS ERP Uygulamaları’ndan öteye gitmenize gerek yok. Sektörün lider çözümü IFS ERP Uygulamaları operasyonel ve bakım gereksinimlerinizi daha kolay dengelemenize yardımcı olmaya hazırdır. Süreç ve araç konfigürasyonlarınızı, uçuşa elverişlilik belge ve ruhsatlarınızı ve diğer yasal ve sektörel ihityaçlarınızı kapsamlı çözümümüzle yönetebiliriz. Ayrıca uygulamaya sokacağımız Kritik Zincir Proje Yönetimi gibi türünün en iyi metodolojileri kapasitenizi artırıp cirolarınızı maksimize edecektir.

Verimlilik artışları hakkında daha fazla bilgi için ilgili bölümleri sistemden indirebilir ya da bizimle direk temas kurup filo yönetimimizde uçtan uca çözümlerimizin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.