Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
10 Ekim 2013

HİZMETLER

Kapsamlı iş uygulamaları takımına ek olarak, IFS e-Learning stratejisi eğitim materyallerine kesintisiz ulaşım ve uygulamanın verimini arttıran masrafsız bir metot sunuyor. IFS ayrıca müşteriler için IFS Uygulamalarını yürüten, onlara minimum yatırımla kesin kullanılırlık garantileyen ASP servisi de sunuyor.

IFS e-learning
Rekabet konusunda, sadece çalışanlarımızın kapasitelerini değerlendirerek tahminde bulunabiliriz. Dünya çapında yapılan işbirlikçi şirketler, çalışanlarının bilgilerini, becerilerini ve yeteneklerini bugünkü iş dünyası sisteminde geliştirebilmek için inanılmaz zorluklarla karşılaşıyorlar. IFS e-öğrenme, çalışanlarına IFS Uygulamalarını ve görev tabanlı eğitime dayalı iş metotlarını öğrenme fırsatını sunmaktadır.

 

IFS İmplementasyonu
IFS İmplemantasyonuyla, IFS Uygulamalarına dayalı düzenlenen her çözüm için maksimum karşılık alırsınız. Sanayi dalınızda paket programlarla hızlı çalışmalara girebilir, yeni çözümünüzü harekete geçirebilirsiniz-zamanında ve uygun bütçelerle. IFS Rotası kullanarak, şeffaflık elde eder, projeniz üzerindeki kontrolünüzü sağlarsınız.

 

IFS Destek
Bir şirketin işi gelişip, büyürken IFS Uygulamalarındaki yatırımları da aynı şekilde değerlenir. İşte bu yüzden değeri maksimum seviyeye çıkartacak servisler sunuyor ve yaşam-çevriminde yatırımların karşılıklarını görmelerini sağlıyoruz. Bileşen yapılı çözümü uygulamayı geliştirip, sürekli yeni versiyonların gönderilmesini sağlamaya çalışıyoruz, bu şekilde müşterilerin değişen iş ihtiyaçlarını yakalamalarına yardımcı oluyoruz. IFS’ in destek konsepti, şirketlere adım adım yeni işlevsellik ve teknolojiler benimsetilerek, kontrolü ellerine almalarını sağlıyoruz.