Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

IFS CRM ile Fark Yaratın!

IFS Uygulamalarının geniş modül yapısı içerisinde barındırdığı CRM Yönetimi, satınalma, üretim, mühendislik, servis ve finans yönetimi gibi modüllerle entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu modüllere bütünleşik çalışan yapısı, elde edilen bilginin her noktada kullanılmasına imkan sağlamaktadır.  

Üretim yapan, saha satış operasyonu olmayan işletmelerin çok detaylı kullanmayacağı algısı, günümüzde ürün yaşam döngüsünün daha da önem kazanması, CRM ile desteklenmiş bir servis yönetiminin çok daha etkin yönetilmesi, bu modülün gücünü ve kullanım ağını genişletmiştir.

Tek başına çalışan, indir kur ve kullanmaya başla şeklindeki CRM Uygulamaları, ihtiyacı olan işletmelerin farklı sebeplerden dolayı hep ilk tercihleri arasında olmuştur. Kullanılması zor, anlaşılması zor şeklindeki ön yargılar bu tarz uygulamalara kullanıcıları yönlendirdiği bir ortamda IFS, CRM Yönetimiyle kolay kullanım ve entegre bilgi akışı avantajlarıyla müşterilerinin karşısına güçlü bir alternatif olarak çıkmaktadır.

IFS CRM ile, müşterilerinizle olan tüm süreçlerinizi kolaylıkla yönetirken, 3. Parti yazılımlarla gelen hazır entegrasyon kitleriyle de günlük operasyonlarınızdaki rutinlerinizi kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. Bunlardan biri olan Outlook entegrasyonu sayesinde, müşterilerinizle yaptığınız tüm hareketleriniz, dilerseniz otomatik olarak birer aktivite kaydı olarak ilgili firmanın altında toplanır, doküman yönetim sistemiyle de tüm sipariş tekliflerinizi, sözleşmelerinizi, protokollerinizi kayıt altında tutabilirsiniz.

IFS CRM Yönetimiyle ;
Müşteri/Potansiyel Müşteri takibi,
Tedarikçi/Potansiyel Tedarikçi takibi,
Kolay Raporlama,
Aktivite Takibi,
Fırsat Takibi,
Kampanya Yönetimi,
gibi firmaların günlük hayatlarında olan bir çok aktiviteyi rahatlıkla kontrol altına alabilir, İnsan Kaynakları Yönetimiyle entegre bir şekilde satış personelinizin performans takibini ve değerlendirmesini yapabilir, firmanızı daha güçlü ve yer aldığı pazarda daha da rekabetçi bir hale getirebilirsiniz.

IFS CRM yönetimi ve diğer tüm IFS Uygulamalarının yetenekleri ve detaylı bilgisi için bizlere ulaşın. Kendi süreçlerinizi, IFS Uygulamaları içinde modelleyerek sizlere anlatalım.

IFS ERP Uygulamaları hakkında demo talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.