Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
9 Ekim 2013

IFS İNSAN KAYNAKLARI

 

İnsan kaynakları bileşenlerimiz şirketinizin en değerli kaynaklarını düşük-maliyetle yönetebilmenize yardımcı olarak zaman ve paradan tasarruf sağlarlar. Bu bileşenler doğru analiz yapmanızı kolaylaştırdığından personel geliştirme ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilirsiniz. Ayrıca iş gücünün ve insan sermayesinin stratejik yönetiminde kullanılacak ana süreçleri içlerinde taşırlar.

IFS/Self-Servis yöneticilerin ve çalışanların katılımını artıran ve veri kalitesini yükselten komple bir self-servis aracıdır. Yöneticiler İK-bağlantılı görevlerini bu iş için dizayn edilmiş web sayfaları üzerinden gerçekleştirirler. Diğer yandan çalışanlar da kendi özlük verilerini günceller, ve boşalan dahili iş pozisyonları için başvuruda bulunabilirler.

IFS/İşe Alma personel istek frormundan nihai bilgilerin personel dosyasına konmasına kadar tüm işe alma işlemlerini destekleyerek yeni personel alımlarında basitlik sağlar.

IFS/Personel Geliştirme&Sertifikasyon firmanızın beceri/uzmanlık gereksinimlerini tarif ederek ve bunları mevcut kaynaklarla eşleştirerek stratejik insan kaynakları planları yaratmasına yardımcı olur. İhtiyaçlar bir kez tanımlandıktan ve eşleştirildikten sonra bunları işe alma, personel gelişim amaçlarıyla kullanabilirsiniz, ya da artık ihtiyaç duyulmayan becerilerin bir listesini çıkarabilirsiniz.

IFS/Eğitim Yönetimi firma içi eğitimlere ağırlık veren firmaların kullanmak isteyebileceği bir araçtır. Dahili eğitim gereksinimlerini toplu olarak gösterebilir ve bunu eğitim çalışmalarını planlarken kullanabilir, ayrıca kursu tamamlayan personele ait dosyaları otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

IFS/Masraf Yönetimi vergi hesaplamalarından seyahat harcamalarına kadar her şeyi otomatikleştirerek firmanızın geleneksel masraf yönetimini ve raporlama yeteneklerini basitleştirip hızlandırabilirsiniz. Harcıraha çıkan personel nerede olursa olsun kendilerine sağlanan web arayüzü üzerinden yaptıkları masrafları merkeze bildirebilirler.

IFS/Personel Devam Takip sistemi personel fiili çalışma saatlerini daha kolay yöneten bir araçtır. Ücret kodu dağıtımı, esnek mesai, fazla mesai, vardiya zammı vs gibi tüm hesaplamalar otomatik olarak yapılır ve merkezi kurallarla karşılaştırılırlar. Ayrıca personel verilerinin eş zamanlı olarak bordro, proje, bakım ya da üretim sistemlerine yansıtılmasından ötürü zamandan tasarruf edilir.

IFS/Bordro Yönetimi tüm bordro prosedürlerinizi basitleştirerek yönetir. Seçilen bazı ülkeler için komple bordro çözümleri mevcut iken diğer ülkeler için ise 3.parti bordro çözümlerine uyum sağlayacak standart arayüzler verilmiştir.