Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

IFS YENİ MARKA KİMLİĞİNİ TANITTI

IFS’in yeni kimliği büyüme yolculuğunu ve gelecek planlarını yansıtıyor. “Moment of Service” mottosuyla müşterilerinin en önemli anlarında en iyi performansını sergilemeye odaklanıyor.

IFS, pazardaki değişen konumuna ve endüstriyi kökten değiştirecek olan yeni ürününe daha fazla uyacak yeni marka kimliğini tanıttı. IFS’in yeni kimliğinin merkezini oluşturan ikonik sembol, bir şirketin mükemmel servis anları sunması için ihtiyaç duyduğu sayısız elementi temsil etmektedir.  Yeni sembolümüz, her bir müşteriyle olan etkileşimde ortaya konan çabayı, enerjiyi ve karmaşıklığı temsil ederken denge ve simetri hissini de korumaya devam ediyor. Daha canlıbir mor ve ona eşlik eden renklerden oluşan yeni renk paleti, şirketin geçmişini onurlandırırken geleceğe de ışık tutuyor.

Yeni IFS marka kimliği, dijital platformlardan ofis dekorasyonuna kadar her noktada karşımıza çıkmaktadır. Bu yeni kimliği duyururken dünyanın en ikonik noktaları olan New York’taki Times Meydanı, Dubai’deki Burj Khalifa ve Japonya’daki Shibuya’da açık hava reklamları da verilerek marka algısı güçlendirilmiştir.