Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

ALBERK TAVUK KESİMHANE MAK.VE EKİP.İML.VE GIDA MAD.PAZ. TİC.LTD.ŞTİ.

35 Yıllık deneyim

Alberk, 1995 yılında Nihat Çelik tarafından kuruldu. 15 yaşından beri sektöre emek veren Nihat Çelik makine branşındaki öğreniminin ardından görev aldığı firmalarda tavuk işleme tesisleri kurdu. Türkiye’deki ilk modern kanatlı işleme tesislerinin imalatı ve montajında bulundu. Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu, Asya, Kuzey Afrika ve Balkanlar’da birçok projenin hayata geçirilmesini başarıyla sonuçlandırdı.

Başarı Odaklıyız

Yönetim ve üretim kadromuz her biri konusunda uzman profesyonellerden oluşur. Alberk Ailesi, kurumsal değerlere bağlı, başarı odaklı pazarlama, satış, proje, imalat, lojistik ve teknik servis ekiplerimizden oluşur.

Global ekonomi ağlarının kavşağındayız

İstanbul Sancaktepe’deki fabrika ve ofis binamız havalimanları ve ana ulaşım akslarına yakın, kolay ulaşılan bir konumda bulunmaktadır. Modern ve işlevsel binamız, tüm yönetim, imalat ve lojistik proseslerini aynı çatı altında toplar.

Güçlü teknolojik donanım

Mühendis, tekniker ve tasarımcılarımızın çalıştığı bu bölümde, siparişlerin mimari özellik, kapasite durumu ve özel taleplere göre proje hazırlar ve projeye özgü işleme çözümleri geliştirir. Lisanslı CAD CAM yazılımların kullandığı bölümde, projeler onaylandıktan sonra üretim bölümüne aktarılır. Mühendis ve tasarımcılarımız aynı zamanda, işleme çözümlerinin geliştirilmesine yönelik sürekli arge çalışması yapar.

Uzaktan erişim ile kimi arızların giderilmesi ve bazı teknik hizmetlerin yürütülmesi sağlanır.

Talaşlı imalat

Kanatlı işleme sistemleri üretimimizin kalbi talaşlı imalat bölümüdür. Bu katta CNC işleme merkezi, CNC torna, analog tezgahlar, freze, planya gibi makinelerle imalatımız entegre ve kesintisiz sürdürülür. Dijital tezgahlar, yüksek hassasiyet gerektiren parçaların üretiminde kusursuz bir performansla çalışır ve seri üretim yapar.

Ana İmalat ve Montaj

Mesleki uzmanlığımız esas olarak Ana İmalat Bölümünde sergilenir. Aylar süren telaşlı bir koşuşturmanın finalinde diğer birimlerden gelen materyaller burada son şekli verilerek montajlanır. Kanatlı işleme sistemi burada projenin fonksiyonel disiplinine uygun olarak kurgulanır. Testleri yapılan makineler özenle ambalajlanarak sevkiyata hazırlanır.

Kesim ve Büküm Bölümü

Kaliteli demir, saç ve paslanmaz malzemenin kullanıldığı bu bölümde kesim, büküm, pres, kaynak ve taşlama gibi işlemler yapılır. Projenin ana konstrüksiyon, şasi, bant ve kabin gibi kısımlarının kaba üretimi bu bölümde yapılır. Sert ve dayanıklı ham maddeler dijital tezgâhlarda işlem görür. Bu sayede ana montaj aşamasında, tüm parçalar mükemmel bir bütünlük sağlar.

Depo ve Lojistik

Size verdiğimiz sözü zamanında yerine getirmek temel ilkemizdir. Sözümüzü tutmak için faaliyetlerimizin arka planında katı bir disiplinle yönettiğimiz lojistik bölümümüz yer alır. Karmaşık bir mal ve üretim hizmeti örgütlenmesinin başarıyla sonuçlandırılmasında ana depomuz kritik bir rol üstlenir. Çoğu kez bir sonraki projemizin temel materyalleri burada hazır ve elimizin altındadır. Planlama ve organizasyon yeteneğimiz üretim gücümüze esneklik ve hız kazandırır. Yedek parça stoğumuz sayesinde devreye aldığımız projelerimizin satış sonrası taleplerini her zaman süratle karşılamaya hazırız.

Satış Sonrası

Teknik ekiplerimiz, dünyanın neresinde olursa olsun online olarak giderilemeyen kimi sorunların çözülmesi gerektiğinde her an göreve hazırdır. Gerekli bilgi ve teknik donanıma sahip mühendis ve teknisyenlerimiz üretimin aksamaması için sorunlara müdahale eder. Ekiplerimiz ayrıca sisteme ilave edilecek ekipmanların devreye alınması gibi işlerde de görev başındadır.