Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

MEYİS OTOMOTİV KOLTUK KOMPONENTLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kalıp üreticisi olarak 1995 yılında kurulan Meyis Otomotiv, 2000 yılında karoser yedek parça imalatına başlamıştır. 2001 yılında taşıt koltukları yedek parçaları imalatına girmiştir. Tüm ulusal taşıt aracı üreticilerine orjinal techizat sağlamakta olup pazarın büyük bir bölümünü elinde tutmaktadır. Başarısını ve teknolojik liderliğini sağlayan geniş arge mühendislik çalışmaları, güncel kalite sistemi kullanılarak yapılmakta olan teknoloji transferleri ve yürütülen toplam kalite yönetimi çalışma sonuçlarının katkıları ile kısa zamanda Türkiye çapında tanınmasını gerçekleştirmiş ve ülke dışında da günden güne daha da fazla tanınarak gerekli dış Pazar payını elde etmesi hedeflenmektedir.
HEDEFLER
Ana hedefimiz; İnsan hayatını korumaya ve kolaylaştırmaya yönelik ürünler üretmektir. Üretimdeki hedefimiz ise; kaliteyi, devamlı olarak geliştirmektir.

ŞİRKET POLİTİKALARI
Geri dönüşümü olmayan ambalajlamaların azaltılması.
Atık malzemelerin azaltılması.
Gürültü ve hava kirliliği kontrolü.
İş güvenliğinin arttırılması.
Çalışma ve yaşam koşullarının geliştirilmesi

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Firmamızın geleceğinin ve ekonomik gelişmesinin ana garantisi; müşteri tatminidir. Bu; aynı zamanda personel istihdamımızın da kilit faktörüdür. Müşteri tatminini garanti etmenin esas unsurları; firmamızın ve tedarikçilerimizin kaliteli olmasıdır. Tüm çalışanlarımızın hareket tarzları ve profesyonellikleri ürünlerimizin kalitesini sağlamanın esaslarıdır. Yüksek seviyede müşteri tatmini ve rekabet gücünü sağlamak için; sadece proses kalitesini muhafaza etmeye çalışmak yeterli değildir.

Kalitemizi, müşteri beklentilerine göre ölçeriz. Müşterilerimizin fikir, görüş ve tavsiyeleri; yürütülmesi gereken faaliyetler için bize yol gösterir. Rakiplerimize oranla bize biçilen kıymetin arttırılması Garanti ve geriye çağırma maliyetlerinin azaltılması En iyi yan sanayilere verilen ödüllerin alınması hedeflenmiştir.

Teknik,kalite, üretim ve personel yatırımlarına gerekli kaynaklar ayrılmış olup; bireysel yeteneklerin arttırılması; gelişimimizin kilit faktörüdür. Bu nedenle, özellikle kalite ile ilgili faaliyetlere katılanların profesyonel eğitimlerine, daha da fazla yer ayrılması hedeflenmektedir.