Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05

Sazcılar IFS’i Tercih Ediyor!

1987 yılından beri Otomotiv, Raylı Sistemler, Makine & Tarım Ekipmanları sektörlerine kompozit parçalar üreten SAZCILAR ERP çözümünde IFS’i tercih etti. Danışmanlık hizmetini Egeria’nın üstlendiği bu projenin, belirlenen terminlerde hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.

Konuyla ilgili Sazcılar Genel Müdürü Koray Özyanık iş süreçlerinin uçtan uca izlenebilir olmasının şirketin gelişiminde büyük rol oynayacağını söylüyor.

Sazcılar, 1987 yılından beri Otomotiv, Raylı Sistemler, Makine & Tarım Ekipmanları sektörlerinde ana sanayilere geniş üretim kapasitesi ile cam elyafı takviyeli polimer (CTP) kompozit parçalar üretmektedir.

4’ü Bursa 1’i ise Sakarya’da olmak üzere 5 ana üretim tesisinde, 30.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. 10.000 Ton/Yıl CTP üretim kapasitesi ile Türkiye ve dünyada faaliyet gösteren, sektöründe lider OEM firmalarına hizmet vermektedir. 
Kompozit sektörünün gelişmesindeki öncü adımları ve vizyoner düşünce yapısı ile Sazcılar sektöründe lider firmalar arasında yer alarak değer yaratmaya devam etmektedir.