Bize Ulaşın: İzmir: +90 232 446 81 10 İstanbul: +90 216 374 75 05
10 Ekim 2013

SEKTÖRLER

IFS endüstri çözümleri ilave detaylı özellikler ve paketlenmiş endüstri bilgisiyle IFS uygulamalarının operasyonel genişliğine dayanır. Bu müşterilerimize kendilerini rakiplerinden ayırmalarına ve yatırımlarında hızlı geri ödeme vermelerine ihtiyaç duydukları araçları ve yöntemleri verir.

IFS’nin bileşen tabanlı yaklaşımı müşterilerimize iş çevikliği verir. Adım adım uygulama acil iş konularına ve rekabetçi avantaj sağlayacak alanlara hemen odaklanmaya izin verir. Endüstri spesifik bileşenler ekleyerek kullanımı kolay öz çözümleri korumanın yanısıra güçlendirilmiş dikey piyasa işlevselliği sunuyoruz.

IFS’de yedi ana endüstri grubuna – bu alanlardaki alt dikeyler için ek işlevsellikle- artı bütün bunlardan faydalanan çapraz endüstrilere   odaklanmıştır. Savunma Sanayi tarafından talep edilen güvenlik yetenekleri, Nükleer Sanayide ihtiyaç duyulan emniyet durumu ve İnşaatta gereken proje odağı kapsamlı endüstri spesifik işlevselliği IFS uygulamalarının farklı iş kollarına göre zenginleştirilebildiğine örnektir.

IFS Uygulamaları – Packaged for Payback TM
Yeni iş fırsatlarından yararlanılması yanında, şirketlerin üretim ve işletim maliyetlerini azaltmasına yardımcı olacak şekilde de tasarlanan IFS Uygulamaları, endüstri alanındaki kilit noktalarda, anonim şirketlerin yönetiminde, üretimde ve geçerliliğini koruyan yayınların İnternet’ ten takip edilmesi gibi konularda paket çözümler üreterek, dünyadaki iş metotlarının izlenmesini kolaylaştırır.